Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arta Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Arta Krasniqi është një shkrimtare. Më datë 10 Tetor 2014, Arber Krasniqi publikon videoklipin "Une E Ti", në bashkëpunim me Arta Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Imelda Ahmataj

Vjollca Pasku

Sibel Halimi

Zhaneta Barxhaj

Emanuela Pervana

Klejda

Edja Terpani

Kristjana

Drilona Tahiri

Lendita Qeriqi

Tags: Arta Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet