Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arta Zeqiraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Arta Zeqiraj është një këngëtare e njohur. Në Nëntor 2008, Arta Zeqiraj merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Keni Per Te Pare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nora Jupa

Ana Goce

Nevila Qesko

Violeta Marniku

Klara

Floriana Kastrati

Linda Drenovci

Sevime Mustafa

Herolinda Bucaliu

Greta

Tags: Arta Zeqiraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet