Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Artan Bakija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Gjakove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 44 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Artan Bakija është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe popullore qytetare. Artan Bakija është imazh mjaft i njohur në skenën shqiptare, i cili spikat me timbrikën e vokalit, i pasur në krijimtarinë artistike, duke theksuar pjesëmarrjet dhe sukseset nëpër festivale të muzikës së lehtë. Artan Zeki Bakija e filloi karrierën e tij muzikore shumë herët. Edhe pse me prejardhje nga Gjakova, Artan Bakija që nga viti 2003 jeton dhe vepron në Prishtinë ku njëherish është edhe kantautor I shumë këngëve dhe producent I studios “Art...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareE Kujtoj


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luli (Lulzim Sadiku)

Beke Nikqi

Morris

Fatmir Miroci

Kosovar Alija

Visar Peja

Hekuran Krasniqi

Besim Krasniqi

Andin Randobrava

Malësori

Tags: Artan Bakija, Artan Bakia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet