Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - E Kujtoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

e kujtoj nje dashuri te vjeter
e kujtoj me mall
2x
ishte koha kur ne dy u deshtem
zemren ta pata fal

refreni2x

fjalte e kqija fjalte e hallkut
nau ban sebep
per meu nda prej njani tjetrit
tash e disa vjet

nuk e di pse na kan pas inati
pse sna lan rehat
2x
prej ate dite qe
une jam nda prej teje
kurre ma spata fat


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Artan Bakija - E Kujtoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kujtoj".
3. Video është e këngës "E Kujtoj", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 0