Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Vijne Papmpurrat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


vin pamapurrat moj nane breg nje deti
o dile e shih bre nane asqert e mretit
o dil e shihni moj nane asqer po i qojne
o gjysa qajen o bre nane gjysma knojne

o gjysa qajen o moj nane gjysa knojne
o ka nje liter n vilajet e qojne
o ka nje liter e qojne vilajte
o p[er shtate vjete o moj nane
tna presin grate

o ne mos ardheshim per shtate vjete
o le tna i marrin burat pleqe
o burrat pleq omoj nane pleq me mjekerr
o ishalla vjen naj dever tjeter


Ky tekst u dërgua nga Picirruki


Nuk kemi video për këtë këngë.
Artan Bakija - Vijne Papmpurrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vijne Papmpurrat".
3. Video është e këngës "Vijne Papmpurrat", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 0