Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Artan Bakija - Hidhe Vallen Hidhe O Mori Shoqni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2012

2012-07-24T16:01:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hidhe Vallen Hidhe O Mori Shoqni" kënduar nga Artan Bakija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artan Bakija i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet