Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Binte Shiu Pika Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

BINTE SHIU PIKA PIKA BESOJ NKE ME BASH E IKA BINTE SHIU MO PIKA PIKA BESOJ NE BASH IKA DY BESOJ DE BESOJ C DID CE TO MARTOVA TO BESO MO TE BESOVA TE DLIEN CKE MARTOVA

IK E KE MORE DHE KUR SA BEH BABA TTA FET IK E KEM BER DHE KUR JA BE BABA DHE JA BEH NUSE JE DJALI QE BUZE TA MALLI O JE BEH NUSE E DJALI CKE PO KA MALLI

IK TE VE NE KUR BEHET NENE JAS BES IK TJE MOJ E MELE KUSH JA PER NENE SA PER VET KUSH E DO KUR TA TO BE MARTOJ JE TI KUSH I TOJ KUZHDIN TE BEH MARTOVOOO


Artan Bakija - Binte Shiu Pika Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Binte Shiu Pika Pika".
3. Video është e këngës "Binte Shiu Pika Pika", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 1