Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Me K'to Men Nuk Mahet Shpia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Se ba la ja shj gjishka ka derte mes vjeter a miret fukara o shiqa Dor ha sdo vjeter ti me kto burren botes sa i der ver shpi a oj tu pin gotes theh gru the femijes

Spa te do je ba sonija oj dy da dy baba i sekrete me to men spa e shpia o u gje spa e tu pas oj dy ba i sekret me do men spa je shpia o no me snete


Artan Bakija - Me K'to Men Nuk Mahet Shpia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me K'to Men Nuk Mahet Shpia".
3. Video është e këngës "Me K'to Men Nuk Mahet Shpia", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 0