Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Artan Bakija - Potpuri Gjakovare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri Gjakovare".
3. Video është e këngës "Potpuri Gjakovare", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artan Bakija - Potpuri Gjakovare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"E Kujtoj"

Komente

Asnjë Koment

06/02/2013

2013-02-06T21:43:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Gjakovare" kënduar nga Artan Bakija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Arben Gjeloshi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I vu’jtun jam në këtë jetë
Sa të rrnoj e të vdes.
I: Sevdaja m’u ka përjetë
Si bylbylit o në pranverë. :I

Bylbyli këndon n’Çabrat
Vajzë mos qaj me lot.
Dil gjarpnushë mos rri në dhomë
N’gjo bylbylat sa mirë këndojnë!

Male dhe fusha jeshil
Ç’u bona harabë.
Mjaft durova sa i mal me borë
Vashë se la pa të shti në dorë!Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë