Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija & Emi Bakija - Dashuri Pa Fund Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri Pa Fund" kënduar nga Artan Bakija & Emi Bakija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Riza Selimi - Dashuri Pa Fund

Seq me djeg ky mallo ty moj qe ste kam
I etur e i uritur kenga gjall me m´ban
Ne ma ndegjofsh zanin mos me pafsh me sy
Tej shtat malesh kangen e kam nis per ty

Lum kush n´zemren time niher vjen e n´dalet
Dashuri pa fundo nga ky shpirt i falet
II
Une nje bylbyl mali ti nje kanarin
Do ta fali kangen n´ma falsh dashurin
Fluturojm se bashku atje tej shtat kodrat
Bukur kendojm kenget zdom dajre as lodra

Lum kush n´zemren time niher vjen e n´dalet
Dashuri pa fundo nga ky shpirt i falet

Blero - Dashuri Pa Fund

Hoooou hooooou --- naranara

Mos ri ne vetmi vajz eja ti te un
Me thuj se kush te ka tradhtu
Ama dorën t'lutem dhe mos u frigo
Se dashurija nuk ka fund

Për çdo ditë, dhe për çdo natë
Për ty unë ëndrroj, vetëmija m'mbulon
Asgjë s'dëshiroj, t'lutem ti m'beson
Se me mu ti do të shijosh

Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër (2x)

Koha po kalon
Ti ende nuk kupton
Se qka në jetë ty të mungon
Hape zemrën ti, pranoje dashurinë
Se një ditë do t'jetë shumë vonë

Tash më thuaj a do t'jem te unë, a do t'jem te unë
Veq për ty unë jetoj, po t'lutem kuptom
disa ëndërra ti plotsoj

Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër (2x)

Ku ti fshej un ndjenjat baby
se vetem ty te du
dhe kurr me sdo te jem i lumtur nese un nuk jam me ty

Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër (2x)

Eja ti te unë, mos më le të vuj
Ama dorën mu
Se vetëm ty të dua
Eja ti te unë, mos më le të vuj
Ama dorën mu


Publikimi: 01/06/2019
Festivali: Zambaku I Prizrenit 2019
Muzika: Artan BakijaMë Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente mbi këtë këngëArtan Bakija & Emi Bakija - Dashuri Pa Fund
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Pa Fund".
3. Video është e këngës "Dashuri Pa Fund", por nuk këndohet nga Artan Bakija & Emi Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.