Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  62
BIOGRAFIA: Artan Jusufi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2009, Artan Jusufi publikon albumin "Milioneri" Në vitin 2010, Artan Jusufi publikon albumin "Një Puthje Gratis" Në vitin 2011, Artan Jusufi publikon albumin "Me Ke Hak" Në vitin 2012, Artan Jusufi publikon albumin "Mesazhi" Në vitin 2013, Artan Jusufi publikon albumin "Zvicerane" Në vitin 2014, Artan Jusufi publikon albumin "Bukuroshja E Kercoves" Në vitin 2015, Artan Jusufi publikon albumin "Ose Ti Ose Une" Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥Duli X Artani X Bimi (2020)

2020 Ep (2020)

Princi Ep (2020)

Hey Baby! (2017)

Bjondina (2016)

Ose Ti Ose Une (2015)

Bukuroshja E Kercoves (2014)

Zvicerane (2013)

Mesazhi (2012)

Me Ke Hak (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Bimi Mustafa

Qamil Hondozi

Astrit Zikolli

Ruzhdi Durmishi

Bashkim Spahiu

Fani (M)

Bekim Kumanova

Ymer Bajrami

Florimi

Muhamet Sejdiu

Tags: Artan Jusufi, Artani, Artan Isufi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet