Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Artan Jusufi - Ku Jan Shoket  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Një Puthje Gratis"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00me pat lonun baba pasuri te madhe pak ne jete me gezu o djalin per malle vec dy shoke i pata e u bon dy mije e une nkry te vendit risha si zotnije

ref:ku jan shoket ku jan paret pasurija u harxhu mbetem vetem hallet shkuan shoket e shkun paret edhe toka krejt u shit kan mbet vetem malet

amaneti babes o qysh u harue rafmet i koft shpirti qysh se pata ngue ah kjo pasurija qysh e prishka njerin ashtu edhe shokve ua kam pa dhe sherin

ref:ku jan shoket ku jan paret pasurija u harxhu mbetem vetem hallet shkuan shoket e shkun paret edhe toka krejt u shit kan mbet vetem malet 2 here


Ky tekst u dërgua nga Xhule_gv
Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet