Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Je Betu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

Zemra krejt me esht tha nje damar me punon oret i numroj
As nje her nuk pyt a jam smut a jam merzit i shkreti jam gjall porr jetoj me pak shpirt

Ref:
Je betu ne zot e tok e qjell
ska met lan thojshe as nje her
je largu bash kur nuk e kam prit me ke vra e me ke djeg ne shpirt

Kur sta boj hallall sa te jesh e gjall e kur mos u gzofsh
edhe un nese ta fal perendia nuk ti fal gjynahet krejt e din se ti ne qaf me ke marr

Ref:
Je betu ne zot e tok e qjell x3
ska met lan thojshe as nje her
je largu bash kur nuk e kam prit me ke vra e me ke djeg ne shpirt


Ky tekst u dërgua nga Bibushja Rrushja Swe

Artan Jusufi - Je Betu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Betu".
3. Video është e këngës "Je Betu", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 2