Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - U Largove (Remix) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


U LARGOVE U LARGOVA U LARGOVE U LARGOVA.

CKA KE NE SY A MOS JAN LOTE MOS QAJ MOJ
ZEMER NESE BESON NE ZOT. MOS QAJ
O SHPIRTO EDHE KETE NATE SONTE
AFROU NESER DOT KEM LARG

REF.
U LARGOVE U LARGOVA NDOSHTA KURR MO
SKAM MET PA POR NGA ZEMRA SKAM MET
NDA. U LARGOVA U LARGOVE NDOSHTA KURR
MO SKE MEM PA POR NGA ZEMRA SKE MEM NDA

QYSH KOKA SHKRUJT KA PER MEU BO
FAMILJET TONA PO DOJN ME NA NDA.
HALLALL MOJ ZEMER DU ME MA BO
ESHTE E NDALUME SYT E MI ME TE PA

REF.
U LARGOVE U LARGOVA NDOSHTA KURR MO
SKAM MET PA POR NGA ZEMRA SKAM MET
NDA. U LARGOVA U LARGOVE NDOSHTA KURR MO
SKE MEM PA POR NGA ZEMRA SKE MEM NDA

U LARGOVE U LARGOVA NDOSHTA KURR MO
SKAM MET PA POR NGA ZEMRA SKAM MET
NDA. U LARGOVA U LARGOVE NDOSHTA KURR MO
SKE MEM PA POR NGA ZEMRA SKE MEM NDA


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena

Artan Jusufi - U Largove (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Largove (Remix)".
3. Video është e këngës "U Largove (Remix)", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0