Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - O Alltan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hajde syni jem
Tkam per shpirtin tem

Me ty me zbukurohet dita
Krejt merziat i harroj
I tan trupi me rahatohet
Vetem njeher kur te shiqoj

Vetem ti me disponon
Trunin poma relakson
Asgje ne jete nuk kisha dashe
Vetem ne dy te jemi bashk

O alltan alltani jem mke hyn neq ef o zemra jem
Je si loqk e je si shpirt kur pot shoh me knaqen syt x2

Ty ste vyn as dijamantat
Sepse dijamant je vet
Kur jam ne presencen tande
E ndjej veten por si mbret

Vetem ti me disponon
Trunin poma relakson
Asgje ne jete nuk kisha dashe
Vetem ne dy te jemi bashke

O alltan alltani jem mke hy ne qef o zemra jem
Je si loqk e je si shpirt kur po te shoh po me knaqen syt x2


Ky tekst u dërgua nga Geasy

Artan Jusufi - O Alltan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Alltan".
3. Video është e këngës "O Alltan", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0