Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Mos Kofsh E Askujt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse S'Mu Ndal Kjo
Zemër Shkreta E
Pse S'Don Mem Plas
Mo Mirë Të Bohem
Tokë E Vdekur Se
Ty Mos Met Pas

REFRENI

Nese S'Je E Jemja Mos
Qofsh E Askujt As Kam
Ditë Met Dasht Sa Duhet
As Kam Ditë Met Rujt.
Nese S'Je E Jemja E Mo
S'Kam Dashni Nese Unë
Me Ty Su Gëzova Mos
U Gëzoft Asnji

TEKSTI DY

Mu Thaft Syni E Mu
Thaft Dora Trupi Mu
Boft Hi C'Ka Më Duhet
Jeta C'Ka Më Duhet
Bota Kur Unë S'Jam
Me Ty

REFRENI DY

Nese S'Je E Jemja Mos
Qofsh E Askujt As Kam
Ditë Met Dasht Sa Duhet
As Kam Ditë Met Rujt.
Nese S'Je E Jemja E Mo
S'Kam Dashni Nese Unë
Me Ty Su Gëzova Mos
U Gëzoft Asnji


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaArtan Jusufi
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/03/2023


Artan Jusufi - Mos Kofsh E Askujt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Kofsh E Askujt".
3. Video është e këngës "Mos Kofsh E Askujt", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0