Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Artan Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Artan Kastrati është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur. Më datë 10 Shtator 2012, Orhan Ibrahimi & Artan Kastrati publikojnë videoklipin "Vetem Permendore". Më datë 20 Prill 2013, Ton Voka publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Artan Kastrati. Më datë 8 Nëntor 2017, Orhan & Artan publikojnë videoklipin "Mjaft". Muzika e këngës u punua nga Orhan Ibrahimi, teksti u shkrua nga Orhan Ibrahimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Kastrati. Videoklipi u prodhua nga Fabrika....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Nazmi Sfishta

Ilir Livoreka

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Arti Rec

Alban Male

Kadri Sherifi

Marsel Gunga

Armand Trebicka

Fabian Asllani

Tags: Artan Kastrati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet