Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola - Shqiperi O Nena Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43

Shqiperi ohh nena ime, ndo se jam oh i merguar.
Dashnin tende zemra kurre ska me harrue.
Dashnin tende zemra kurre ska me harrue.

Kur ndegjon zerin e nanes, qysh e len qengji kopen.
Blegerin dy a tri here, edhe iken e mer dhen.
Blegerin dy tri here, edhe iken e mer dhen.

Shqiperi moj nena ime, ndo se jam oh i merguar.
Dashnin tende zemra kurre ska me harrue.
Dashnin tende zemra kurre ska me harrue.

Ashtu dhe kjo zemra ime, me len ktu tek jam mua.
Vjen me vrap, me deshir,, atje nder viset e tua.
Vjen me vrap, me deshir,, atje nder viset e tua.

Shqiperi moj nena ime, ndo se jam oh i merguar.
Dashnin tende zemra kurre ska me harrue.
Dashnin tende zemra kurre ska me harrue.

Shqiperi moj nena ime, ndo se jam oh i merguar.
Dashnin tende zemra kurre ska me harrue.
Dashnin tende zemra kurre ska me harrue.

Shqiperi moj nena ime, ndo se jam oh i merguar.
Dashnin tende zemra kurre ska me harrue.
Dashnin tende zemra kurre ska me harrue.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiPArtan Kola
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/10/2012


Artan Kola - Shqiperi O Nena Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiperi O Nena Ime".
3. Video është e këngës "Shqiperi O Nena Ime", por nuk këndohet nga Artan Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:


Komente 1