A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Kola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Artan Kola është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Artani me hitin e tij "Veç Ti Ke Zemer", pushtoi gjithe shqiptaret. Ai eshte tash e sa vjet ne skenen shqiptare, dhe ka kenduar kenge, te cilat kane qene te mireprituara nga publiku mbareshqiptar. Më datë 23 Dhjetor 2011, Artan Kola publikon videoklipin "Veç Ti Ke Zemer". Më datë 13 Qershor 2012, Artan Kola & Nazife Bunjaku publikojnë videoklipin "Për Njëri Tjetrin". Më datë 2 Korrik 2012, Artan Kola publikon videoklipin "Nata E Fundit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Nata E Fundit


» Dërgo Një Këngë »

Shqiperi O Nena Ime
Oj Molla Kuqe
Ju Thrret Nane Shqipnia
Veç Ti Ke Zemer
Dasma E Malesorit
Te Therras
Nata E Fundit
Une Pa Ty Si Pa Sy
Pa Dasht U Ndam
Ra Faja


Artistë Të Ngjashëm:

Bujar Cici

Evans Rama

Alfred Meço

Përparim Brati

Gjergj Hila

Andi Shkoza

Dritan Jashari

Devis Xherahu

Bekim Kastrati

Xhevair Akulli


Tags: Artan Kola

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019