TEKSTESHQIP

Artan Kola
Kam Nje Mall
Lyrics

erdhe mbrem ne ne enderren time
ishe ti pran zemres sime
me kujtove ato net vere prap mua me mall,
mu kujtuan syt e tua
embel kur me shihnin mua,
dora jote shum e ngroht
e thelle ne shpirtin tim shpirtin tiiiim

ref.
aaa ke shkuar dhe tani je larg
endrra ime je qdo nat,
shpirti im po vuan po vuan dhe me gjat,
aaa e dashur a do t'kthehsh prap
zemra ime ka shum mall
ty te desha un dhe veq per ty kam mall

DËRGOI: