Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija
  • Ditëlindja:
  • 31 Maj
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  62
Këndon kryesisht: pop etno

Artan Xhija është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në vitin 2001, Artan Xhija publikon albumin "Autograf Per Ty"

Më datë 3 Nëntor 2017, Artan Xhija publikon videoklipin "A Me Ndjen". Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja.

Më datë 10 Mars 2019, Artan Xhija publikon videoklipin "Më Fal". Muzika e këngës u punua nga Artan Xhija. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 18 Prill 2021, Artan Xhija publikon videoklipin "Leyla", në bashkëpunim me Prodbydaviin. Muzika e këngës u punua nga Artan Xhija, ndërsa për orkestrimin u kujdes David Zeqiraj.

Më datë 24 Maj 2021, Artan Xhija publikon videoklipin "Zemren E Kam Tek Ti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Artan Xhija.

Më datë 17 Qershor 2021, Artan Xhija publikon videoklipin "Vetem". Muzika e këngës u punua nga Artan Xhija, ndërsa për orkestrimin u kujdes Petrit Vullkani.

Më datë 16 Shtator 2021, Artan Xhija publikon videoklipin "Nuk U Ndala". Muzika e këngës u punua nga Artan Xhija, ndërsa për orkestrimin u kujdes Petrit Vullkani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0