Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artan Xhija - Te Dua Silvana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Silvana".
3. Video është e këngës "Te Dua Silvana", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artan Xhija - Te Dua Silvana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Artan Xhija

Komente

Asnjë Koment

18/04/2013

2013-04-18T12:05:18+00:00Një natë e gjatë po vjen
s'di si ta kaloj
gjumi më është prishur
veç për ty mendoj

Këtë zemër të shkretë
ti ma ke copëtuar
me pamjen e brishtë
ti më ke shkatërruar

Këtë zemër të shkretë
ti ma ke copëtuar
me pamjen e brishtë
ti më ke shkatërruar

Të dua Silvana
ti a e kupton?
në këtë botë për mua
veç ti ekziston

Me fjalë është vështirë
të ta shpjegoj
se në këtë botë
veç ty të dashuroj

Me fjalë është vështirë
të ta shpjegoj
se në këtë botë
veç ty të dashuroj

Dhe unë pres mëngjezin
kur vjen përsëri
dhe një zë më thotë
do ta shoh tani

Për herë të parë në jetë
s'di ç'ndodh me mua
por di vetëm një gjë
që me shpirt të dua

Për herë të parë në jetë
s'di ç'ndodh me mua
por di vetëm një gjë
që me shpirt të dua

Të dua Silvana
ti a e kupton?
në këtë botë për mua
veç ti ekziston

Të dua Silvana
ti a e kupton?
në këtë botë për mua
veç ti ekziston


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj
Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet