Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Artan Xhija - O Studente  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Autograf Per Ty"
nje motor rrugen ma preu per pak desh ndodhi aksident inatosur un ju afrova dhe i thashe mos je i cmendur dhe pastaj u degjua dhe 1 falje me kerkoi kasken hoqi e pikelluar jam studente me tregoi se prisja jo se prisja qe 1 vajze te shikoja per mes buzesh ngecen fjalet sdija cfar ti thoja se prisja jo se prisja qe 1 vajze te shikoja permes buzesh ngecen fjalet sdinja cfare ti thoja miqesisht ne u takuam dhe pastaj une u largova por dicka me mbeti ne mendje emrin si nuk ja mesova po ta njihja me afer po nuk dija ku jetonte jam studente me kish thene po sdija se ku mesonte studentja simpatike ty un shume po te kerkoj as ne shkolle ee as ne rruge ty spo mundem te shikoj studentja simpatike ty un shume po te kerkoj as ne shkolle as ne rruge ty spo mundem te shikoj kurr ne shkollen e saj une shkova ajo ishte ne mesim prisja oren te mbaronte dhe spo kisha me durim dhe kur vajza mua frua i thashe qe te dashuroj qe diten kur te takova vec per ty un po mendoj studentja ime e bukur syri yt eshte 1 magji je ti vajza me e bukur je e vetmja mrrekulli studentja ime e bukur syri yt eshte 1 magji je ti vajza me e bukur je e vetmja mrekulli


Ky tekst u dërgua nga enea cuni keq
Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet