Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artan Xhija - Buze Dashurise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buze Dashurise".
3. Video është e këngës "Buze Dashurise", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artan Xhija - Buze Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

05/05/2014

2014-05-05T13:22:04+00:00Buze dashurise
Vrenjtur mos me rri
Çke qe rri e trembur
Çke qe dridhesh ti x2

Ref...x2
Çfare ke ne zemer
Fol e mos e mbaj
Une nuk di te trembem
Une nuk di te qaj

Po me deshte mua
Zgjatma doren mos u tut
Ta kalojme bashke
Rrugen gjer ne fund x2

Ref...x2
Çfare ke ne zemer
Fol e mos e mbaj
Une nuk di te trembem
Une nuk di te qaj

Ne s'me do aspak
Epo lamtumire
Une nuk di te lutem
Une nuk lyp meshire x2

Ref...x2
Çfare ke ne zemer
Fol e mos e mbaj
Une nuk di te trembem
Une nuk di te qaj

Per meshire e lot
S'ka nevoje njeri
Buze dashurise
Tretur mos me rri x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet