Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Artan Xhija - Dua Nenen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:03:40+00:00

Muzika & Teksti:

Artan Xhija
te gjith qeshin dhe kendoijne te gjith lozin dhe lodroijne vetem mua me perzene ik me thon se ti ske nene

te gjith qeshin dhe kendoijne te gjith lozin dhe lodroijne vetem mua me perzene ik me thon se ti ske nene

dua nenen dua nenen dua edhe un nje nene nenen time se mbaj mende
nuk e di se ku ze vend

dua nenen dua nenen dua edhe un nje nene nenen time se mbaj mende
nuk e di se ku ze vend

vazhdon ....


Ky tekst u dërgua nga Spider
Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet