Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Benci I Kuq Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me Bencin e kuq unë botën shëtita
një pamje të bukur me sy e sodita
në atë çast të pashë dhe ty
përballë më dole si një magji

Me Bencin e kuq unë botën shëtita
një pamje të bukur me sy e sodita
në atë çasttë pashë dhe ty
përballë më dole si një magji

Me ëndje të pashë dhe pranë tu afrova
një djalë shumë xhentil me ty u tregova
ti për keq fjalët mi more,
fjalë të këqija me mu përdore

Me ëndje të pashë dhe pranë tu afrova
një djalë shumë xhentil me ty u tregova
ti për keq fjalët mi more,
fjalë të këqija me mu përdore

Me Bencin e kuq unë rrugën vazhdova
që s'ishe për mua moj vajzë unë kuptova
edhe unë s'dua të t'shoh
një vajzë si ti s'dua të njoh

Me Bencin e kuq unë rrugën vazhdova
që s'ishe për mua moj vajzë unë kuptova
edhe unë s'dua të t'shoh
një vajzë si ti s'dua të njoh


Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajArtan Xhija
Publikimi: 05/05/2014
Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija


Artan Xhija - Benci I Kuq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Benci I Kuq".
3. Video është e këngës "Benci I Kuq", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0