Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artan Xhija - Do Ta Hap Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Hap Zemren".
3. Video është e këngës "Do Ta Hap Zemren", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Artan Xhija - Do Ta Hap Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Artan Xhija

Këngë e albumit:

"Nje Puthje Borxh Me Ke"

Komente

Asnjë Koment

05/05/2014

2014-05-05T13:22:04+01:00si nje shoqe te pandare ti the te kam respektuar o sa shume te dua sti kam shfaqur kurr keto ndjenja ste kam thene te dashuroj skam guxim te premtoj
2)do ta hap un zemren nje dit do ta them ska me miqesi per mua moj ja vlen
ti nje dit me ke treguar se nje tjeter adhuron sa shume kjo fjale me mundone sqe kurajo qe te shprehem te te them mendimin tim per ty jetoj ne trishtim
5)do ta hap un zemren nje dit do ta them ska me miqesi per mua moj ja vlen

Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija

Ky tekst u dërgua nga Lisena Fero
Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë