Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Artan Xhija - Harron Qe Je Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harron Qe Je Nene".
3. Video është e këngës "Harron Qe Je Nene", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Artan Xhija - Harron Qe Je Nene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/10/2012

2012-10-26T19:03:16+01:00Harron qe je nene e ke familjen qe te pret
Kerkon aventure e nuk degjon se kush te flet
Harrove gjithshka ti per asgje
Ku shkoi ajo jete qe e ndertuam vete
Jo jo seshte e vertete
Ref
Mos mendo per mua qe me le
Mendo per femijet qe ti ke
Ata jane te vegjel te kerkojne
E gabimet tona si kuptojne
Po te them nje gje per te fundit here
Nese sdo te shkelesh ne kete dhe
Do te jem i ashper une me ty
sdo ti le ti shohesh me me sy

Mos thuaj asgje jo muk vlejne me fjalet e tua
Do te jem me i qete dhe pse kete gje jo nuk e dua
Harrove gjithshka ti per asgje
Ku shkoi ajo jete qe e ndertuam vete
Jo jo seshte e vertete

Ref
Mos mendo per mua qe me le
Mendo per femijet qe ti ke
Ata jane te vegjel e te kerkojne
Dhe gabimet tona si kuptojne
Po te them nje gje per te fundit here
Nese sdo te shkelesh ne kete dhe
Do te jem i ashper une me ty
Sdo te le ti shohesh me me sy


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë