Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Artan Xhija - Pse Po Vonon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Po Vonon".
3. Video është e këngës "Pse Po Vonon", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Artan Xhija - Pse Po Vonon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/10/2012

2012-10-26T19:03:16+01:00Nje nate e gjate pa te takuar me ben te ndjehem i trishtuar
Si te ri dhe disa ore, pa te prekur ty me dore
Ri ne shtratin tend pa mua, duke ditur qe te dua
Pse svrapon te me takosh, puthjet tona ti shijosh
Ref
Nuk e di pse po vonon, nuk e di cte shqeteson
Teksa mengjesi te arrij, ne shkallet e tua do te rri

Ti dhe driten paske fikur, une jam jashte duke te pritur
Pse me le ne erresire, te betohem sme vjen mire
O sa keq u katandisa, ne kete dashuri qe nisa
Cfare te beje i mjeri une ,qe te dua ty kaq shume
Ref
Nuk e di pse po vonon, nuk e di cte shqeteson
Teksa mengjesi te arrij, ne shkallet e tua do te rri


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë