Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Artan Xhija - Mrekullia Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/02/2018

2018-02-06T18:29:00+00:00

Muzika & Teksti:

Artan XhijaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mrekullia Ime" kënduar nga Artan Xhija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artan Xhija i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Muharrem Ahmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Si sod 11 vjet
Ti ke ardhe ne jete
Je mbush shendet
Jeta babit vet (2×)

Livja livja ore livja aa
Ti je frym je pjese e imja
Te uron babi shum urime
Gezuar ditëlindjen drita ime (2×)

Prinzesha e babit
Vogelushja mamit
Ty te kam bekij
Gjak te trupit tim (2×)

Livja livja ore livja aa
Ti je frym je pjese e imja
Te uron babi shum urime
Gezuar ditëlindjen drita ime (2×)Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet