Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Te Kam Jete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Sa shume kerkova per ty
Si nje ni verber qe kerkon sy
Me ne fund une ty te gjeta
Foli shpirti kur te preka
Sa shume te dua une ty
Me mungonte fryma jote
Ti i jepje ngjyra kesaj bote
Je diell per cdo agim

2X Refreni

Ludiana o zemer
Te dua o shpirt
Vec ti ma mbush jeten
plot ajer dhe drit

Asgje me shume nga jeta s'kerkoj
Mjafton kjo dore te mos me leshoje
Vetem ty une te kam jete
Fund per ne kurre s'do te kete
Me ty do jem pergjithmon
Do qeshim do derdhim lot
Ne jete ka gabime plot
Por prap do duhemi fort

4X Refreni

Ludiana o zemer
Te dua o shpirt
Vec ti ma mbush jeten
plot ajer dhe drit
Artan Xhija
Publikimi: 09/05/2018


Artan Xhija - Te Kam Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Jete".
3. Video është e këngës "Te Kam Jete", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0