Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Kthema (Feat. Alma)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

I mbyll une syte
dhe ne heshtje rri
te dua te them
dhe pse s'je ti
Sikur te thyhet
kjo heshtje qe vret shume
Me nje fjale nga ti
Te dua dhe une

Edhe nje here dashurin ti kthema
Diellin ne shpirtin tim kthema
Te ngroh zemren qe nga acari
sot ka ngrire... pa ty

Njesoj si ty dhe une ndihem
kembet s'me mbajne qe te ngrihem
ti s'e di sa m'ke lenduar
se shume here me ke rrezuar

Malli per ty
shpirtin ma therrmon
Tjeter perveç teje
Copezat s'i bashkon

Nese ti s'vjen
kjo jete pa ty s'jetohet
dua te harroj dhe si dashurohet

Edhe nje here dashurin ti kthema
Diellin ne shpirtin tim kthema
Te ngroh zemren qe nga acari
sot ka ngrire... pa ty

Njesoj si ty dhe une ndihem
kembet s'me mbajne qe te ngrihem
ti s'e di sa m'ke lenduar
se shume here me ke rrezuar

Te fala une pa kursyer
Ty çdo ndjenje prej meje
Asnje tjeter s'mund te dua pas teje
Se ne zemren time je

Une do jem duke te pritur
dhe pse e di qe shume te kam merzitur
Harroj te gjitha
Pres te vish
Foto e fundvitit
Te kete ngjyrat e dashuriseNuk kemi video për këtë këngë.


Artan Xhija
Publikimi: 05/05/2014


Artan Xhija - Kthema
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema".
3. Video është e këngës "Kthema", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0