Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artan Xhija - Dashuria S'njeh Moshe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria S'njeh Moshe".
3. Video është e këngës "Dashuria S'njeh Moshe", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artan Xhija - Dashuria S'njeh Moshe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

24/12/2019

2019-12-24T16:01:49+00:00Kam ne shpirt nje bote te tere
Qe veç ti ma ke dhene
Nga gjithçka qe m'fal mua
Ti je pamja qe une dua

M'ke dhene fryme e dashuri
Se çfare flasin s'ka rendesi
Askend s'duhet te degjosh
Se dashuria nuk njeh moshe

[REF. 2x:]
Me ty çdo gje e harroj
Je gjithçka qe kam nevoje
Nje lumturi eshte ne jete
Te duash e te duan vertet

Vazhdo zemer ti buzeqesh
Mua prane do me kesh
Leri njerzit te flasin
Dashurine dot s'na e vrasin

Une te dua, kjo mjafton
Xhelozite ne s'na pengojne
Kush urren ne jet humbet
Se dashuria jone flet vet

[REF. 2x:]
Me ty çdo gje e harroj
Je gjithçka qe kam nevoje
Nje lumturi eshte ne jete
Te duash e te duan vertet

[REF. 2x:]
Me ty çdo gje e harroj
Je gjithçka qe kam nevoje
Nje lumturi eshte ne jete
Te duash e te duan vertet


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet