Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artan Xhija - Pa Te S'ka Jete Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Te S'ka Jete Per Mua".
3. Video është e këngës "Pa Te S'ka Jete Per Mua", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Artan Xhija - Pa Te S'ka Jete Per Mua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Artan Xhija

Komente

Asnjë Koment

11/05/2014

2014-05-11T15:20:57+01:00Që të dashurova
kurrë nuk jam penduar
por shoqëria ime
s'na sheh dot të bashkuar
fjalë e thashetheme
flasin pa pushim
duan të na prishin lumturinë

Që të dashurova
kurrë nuk jam penduar
por shoqëria ime
s'na sheh dot të bashkuar
fjalë e thashetheme
flasin pa pushim
duan të na prishin lumturinë

Vazhdo një jetë të re
pa të s'ka jetë për mua
një tjetër vajzë pëlqe
jo, unë atë e dua

Vazhdo një jetë të re
pa të s'ka jetë për mua
një tjetër vajzë pëlqe
jo, unë atë e dua

Nuk e di çfarë duan
pse s'na lënë të qetë
dhe familja ime
veç për ty më flet
kur ulen pranë meje
më shohin në sy
më thonë ajo vajzë
s'është për ty

Nuk e di çfarë duan
pse s'na lënë të qetë
dhe familja ime
veç për ty më flet
kur ulen pranë meje
më shohin në sy
më thonë ajo vajzë
s'është për ty

Vazhdo një jetë të re
pa të s'ka jetë për mua
një tjetër vajzë pëlqe
jo, unë atë e dua

Vazhdo një jetë të re
pa të s'ka jetë për mua
një tjetër vajzë pëlqe
jo, unë atë e dua

Vazhdo një jetë të re
pa të s'ka jetë për mua
një tjetër vajzë pëlqe
jo, unë atë e dua

Vazhdo një jetë të re
pa të s'ka jetë për mua
një tjetër vajzë pëlqe
jo, unë atë e dua

Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija

Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj
Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë