Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artezo - Je Pjese E Imja  (Feat. Mali G)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mali G

27/07/2011

2011-07-27T11:41:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Pjese E Imja" kënduar nga Artezo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artezo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Artezo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet