Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Mallin E Kam Rujt Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Kur te pash me sy mor djale
Se ç'me ra ndermend per ty
Puthjen tende shpejt kujtova
Per ty n djeva perseri

(refren)
Mallin e kam rujt ne zemer
Ka shume kohe une s'te kam pare
Syt' e tu s'i kam harruar
Te dua si me pare
Syt' e tu s'i kam harruar
Te dua si me pare

Ndaj mos guxo te iesh larg
Jo, jo nuk dua te vuj per ty
Se do ti fal çfar' kam mor djale
Qe perhere te jem me ty

Te dua si vetveten
Nuk genjej ne dashuri
Pergjithnje te jesh i imi
Dhe e vetmja lumturi.Publikimi: 01/12/2001


Artiola Toska - Mallin E Kam Rujt Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallin E Kam Rujt Per Ty".
3. Video është e këngës "Mallin E Kam Rujt Per Ty", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0