Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Borxhliu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Dit per dit ni muhabet e merr borxhin dhe se jep ,borxh ketu e borxh atje nuk mon men se kuj tja kthen, ahe ti per shtat (7) pal qefe ne lokal e ne bnakete,
kavaler e per sebepe si per shoket dhe per vete...

ref :
ky borxhliu ky borxhliu se prish gjakun faqe ziu ,ja ka ni lezetin jetes nuk i qahet kurr kuletes

ref:
ky borxhliu ky borxhliu se prish gjakun faqe ziu ja ka ni lezetin jetes nuk i qahet kurr kuletes ...

borxhe sot e borxhe dje merr ketu e merr atje ta marr sot e ta jap neser, kong e re abaz i vjeter se me borxhe mban shoqnin e me borxhe mban shtepin ,nuk e don qefin se qef mjer kujt i troket ne der

ref :
ky borxhliu ky borxhliu se prish gjakun faqe ziu ja ka ni lezetin jetes nuk i qahet kurr kuletes

ref:
ky borxhliu ky borxhliu se prish gjakun faqe ziu ja ka ni lezetin jetes nuk i qahet kurr kuletes

ref:
ky borxhliu ky borxhliu se prish gjakun faqe ziu ja ka ni lezetin jetes nuk i qahet kurr kuletes

ref:
ky borxhliu ky borxhliu se prish gjakun faqe ziu eeeee ja ka ni lezetin jetes nuk i qahet kurr kuletes

ref:
ky borxhliu ky borxhliu se prish gjakun faqe ziu e ja ka ni lezetin jetes nuk i qahet kurr kuletes

ky borxhliu ky borxhliu se prish gjakun faqe ziu mjer ai qe borxhe ka me lot paren e ka qa


Ky tekst u dërgua nga Hag-hi

Artiola Toska - Borxhliu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Borxhliu".
3. Video është e këngës "Borxhliu", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0