Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Rrall Kam Pa Ksoj Bukurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

rralle kam pa ksi bukurie
sikur hana kur ndricon

gershetat moj te kan hije
ti pelqeva syte e shkrum -2 her

te kujtoj me mallengjim
rrash ne hall prej dashunis

do ti ruj si perkujtim
tiparet e bukurise - 2herPublikimi: 01/12/2004


Artiola Toska - Rrall Kam Pa Ksoj Bukurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrall Kam Pa Ksoj Bukurie".
3. Video është e këngës "Rrall Kam Pa Ksoj Bukurie", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0