Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Ti Mor Det Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

(2here)
kush ja pa hajrin dashnis
futi veten ne siklet
ia shtoj jetet beqarnis
mori n'qaf veten e vet

(ref:)
une e mjera e provova
si me doq me pervoloi
m'iku mendja u hutova
syni jot kur me shikoj

(2here)
se dashnia ska kufi
trup e shpirt ajo rob
ta jep flaken thell ne gji
nuk ka gje qe e sheron

Ky tekst u dërgua nga AnitaPublikimi: 01/12/2004


Artiola Toska - Ti Mor Det
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Mor Det".
3. Video është e këngës "Ti Mor Det", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 1