Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Sa Pa Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

Sa pa fat kisha qen gotat nje mas nje m'shoqerojn...2x
mbyll ne zemer do ta mbaj
as kerkujt mos ti tregoj...2x

ref;2x
o s'kam forc sun duroj
gjithkujt tash do ti tregoj
dhimbjen vetes t'ja lehtsoj.

Ti jeten ma shkaterrove s'te
bjen n'mend kurr ma per mu..2x
nje shpirt kam sikur ti s'paske
pas aspak meshir...2x

ref;4
o s'kam forc sun duroj
gjithkujt tash do ti tregoj
dhimbjen vetes t'ja lehtsoj.


Ky tekst u dërgua nga Lina-casanova_pz

Artiola Toska - Sa Pa Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Pa Fat".
3. Video është e këngës "Sa Pa Fat", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0