Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Nje Filxhan U Bo Sebep Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Me Kerkoj Xhanonit
Per Nje Muhabet
Se Nje Babin Xhonit
Ishte Mos E Ben
Llafja E Xhanonit
Pse Çfare Lezete
Beku E Popi Filxhani
Qe Une Mos E Ben

Ref.
Pas Ke Vethet Ti Luj Me Mu
Jam E Re Mos U Tall
Ska Ardhi I Martuti
Mos E Shte Me Mu
Pas Ke Vethet Ti Luj Me Mu
Jam E Re Mos U Tall
Kur E Vath Te U Martu
Zemra Do Ta Fal

Jam Dy Llafe Çuno
Ty Du Vendit Keto
Se Nuk Del Dashni
Shpirt O Ne Filxhanë
Ti Kismeti O Çuno
Mos E Gjuaj Ne Ballë
Pse Dashni Zemer
Jep Kur Do Me Artë

Ref.
Pas Ke Vethet Ti Luj Me Mu
Jam E Re Mos U Tall
Ska Ardhi I Martuti
Mos E Shte Me Mu
Pas Ke Vethet Ti Luj Me Mu
Jam E Re Mos U Tall
Kur E Vath Te U Martu
Zemra Do Ta Fal 2×

Ky tekst u dërgua nga ElbasaniPublikimi: 01/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 1


Artiola Toska - Nje Filxhan U Bo Sebep
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Filxhan U Bo Sebep".
3. Video është e këngës "Nje Filxhan U Bo Sebep", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.