Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - A Ke Qene Ndonjeher E Re Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

i pa pasuur oo me
shumm malle ku jam le
e ku jam rrit kur filloi
filloi derqee alle mosmet u bo
qjan kat dhee

kur filloi filloi derq me alle
mosmet u boo gjan ket
dhee

o ke qen njeher e ree
e a ke pas merak o
er e qesh dhe u plaka pi
marakut sllavak

o mjera tesheze marake
e un se km provu
o karanfili i kuqsi gjaku
e syy vet ka shkruu

o janana nina moj te keqen
o jananina moj e vogel se
ma kaci doren goca vegel o

e jaranin nan sa fort te du
keq more qun erdhe me mu

o jarnanina moj te keqen
o jarnanna ,oj te keqen o
o moj goca lales vet e moj u gzofsh
jalla moj mu gzosh te halla e re
qe te shtron dark o me sevda


Ky tekst u dërgua nga Kaltrinazhur

Artiola Toska - A Ke Qene Ndonjeher E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Qene Ndonjeher E Re".
3. Video është e këngës "A Ke Qene Ndonjeher E Re", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0