Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artiola Toska - Lulja E Preferume

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja E Preferume".
3. Video është e këngës "Lulja E Preferume", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artiola Toska - Lulja E Preferume  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Supersonic"

Këngë e albumit:

"Yjet E Kenges Popullore Shqiptare (Vol.1)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Nje mij lule ka pranvera
secila eren e vet
kur shikon femrat e tjera
zemres sime plumb ma vret x2

Oh kan me te zon haqet e mia
fatin e jetes e hume
sot e di eshte dikush tjeter
lulja jote e preferume.. x2

Dikur shume une te pelqeja
isha e re, e vash e njome
isha lulja e preferume
vec per ty kisha arome
Oh isha lulja e preferume
vec per ty kisha arome

Oh kan me te zon haqet e mia
fatin e jetes e hume
Sot e di eshte dikush tjeter
lulja jote e preferume.. x2

Gjynofet mer qe mke bo
do ja lej un perenis
nese dom zemres i bona
kjo ka nodh vec prej dashnis

Oh kan me te zon haqet e mia
fatin e jetes e hume
Sot e di eshte dikush tjeter
lulja jote e preferume.. x2


Ky tekst u dërgua nga Tironcjaela
Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet