Artur
Artur

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Artur është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Mars 2021, Artur publikon videoklipin "N'Rruge". Teksti i këngës u shkrua nga Artur. Më datë 18 Prill 2021, Artur publikon videoklipin "Milano". Teksti i këngës u shkrua nga Artur, ndërsa orkestrimi u punua nga Edlir Begolli. Produksioni audio u realizua nga Edlir Begolli. Më datë 22 Shtator 2021, Doni publikon videoklipin "Fibbonaci", në bashkëpunim me Artur. Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, ndërsa teksti u shkrua nga D...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0