Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artur Qerimi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Artur Qerimi është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 2 Shkurt 2016, Artur Qerimi publikon videoklipin "Instrumentale", në bashkëpunim me Xhefri Llani & Lidia Banushi. Më datë 27 Tetor 2016, Landi Roko & Artur Qerimi publikojnë videoklipin "Mbreteresha Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentVetem Harem


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Miri Kamzes

Skender Buzoli

Ladi Toska

Soni Beratit

Soni I Vogel

Aldi Loci

Egzoni Vogel

Keli Shikut

Shefqet Rogova

Fidan Hajrizi

Tags: Artur Qerimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet