Artur Qerimi
Artur Qerimi
Artur Qerimi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Artur Qerimi është këngëtar, instrumentist dhe autor këngësh i njohur. Më datë 2 Shkurt 2016, Artur Qerimi publikon videoklipin "Instrumentale", në bashkëpunim me Xhefri Llani & Lidia Banushi.

Më datë 27 Tetor 2016, Landi Roko & Artur Qerimi publikojnë videoklipin "Mbreteresha Ime".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1