A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Artushi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në Maj 2007, Artushi merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Falmi". Më datë 21 Janar 2010, Artushi publikon videoklipin "Kur I Vjen Goces Sahati". Në vitin 2011, Gazmend Rama (Gazi), Amarda & Artushi publikojnë albumin "Facebook". Më datë 22 Tetor 2012, Aurora Ndoj, Anjeza, Artushi & Dafina publikojnë videoklipin "Kollazh Muzikor". Më datë 14 Shkurt 2014, Artushi publikon videoklipin "Pike Ne Zemer", në bashkëpunim me Ervin Gonxhi. Muzik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Meri Mema

Driselda Kanina

Edona Hasanaj

Aferdita Elshani

Vlora Bajrami

Marsela Dushi (Marsi)

Fatima Ymeri

Ada Luka

Egzona Dedaj

Xheraldina Berisha


Tags: Artushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019