Artz
Artz

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Artz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Prill 2017, Artz & Klzn publikojnë videoklipin "Dreamer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0