Asan Asani
Asan Asani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Asan Asani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 24 Maj 2020, Asan Asani publikon videoklipin "Sot Per Neser S'eshte Evladi". Më datë 16 Tetor 2020, Asan Asani publikon videoklipin "Nena Ne Islam". Më datë 7 Maj 2021, Isuf Lani & Asan Asani publikojnë videoklipin "Bajrami Pa Nënën"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0