Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  80
BIOGRAFIA: Asim Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Mars 2014, Asim Gashi publikon videoklipin "24 Ore". Muzika e këngës u punua nga Shpeta Sound, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Shpeta Sound. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Në vitin 2016, Asim Gashi publikon albumin "Unplugged". Më datë 27 Nëntor 2017, Shaqir Cërvadiku & Asim Gashi publikojnë videoklipin "Plisi". Teksti u shkrua nga Milaim Islami. Për orkestrimin u kujdes Shpeta Sound. M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥Unplugged 3 (2020)

★★★★★

Unplugged 2 (2018)

★★★★

Unplugged (2016)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

6
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Fadil Aziri

Astrit Halitaj

Agron Pefqeli

Arif Murati

Lumni Tershana

Fatmir Elezi

Meti (Muhamet Berbatovci)

Sokol Koçi

Yll Sufaj

Duchi

Tags: Asim Gashi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet